Jak powiększyć penisa? Najlepsze metody w 2021

Autor: Mateusz Tokarczyk
Data: 09/07/2021

Zainteresowanie tematem powiększania penisa wciąż rośnie w kręgach współczesnych mężczyzn, na całym świecie. Biorąc pod uwagę wyniki najnowszych badań, tendencja ta nie jest żadnym zaskoczeniem. Statystycznie bowiem ponad 80% mężczyzn nie jest zadowolonych z parametrów swojego członka, przez co rozumie się przede wszystkim jego długość i grubość.

jak powiększyć penisa
Spis treści:
 1. Jak powiększyć penisa za pomocą tabletek?
 2. Żele na powiększanie penisa
 3. Pompki do powiększania penisa
 4. Ekspandery na powiększanie penisa
 5. Którą metodę na powiększanie członka wybrać?

Nie wszyscy wiedzą, że rozmiar członka w stanie spoczynku nie ma żadnego realnego wpływu na to jaki będzie jego rozmiar w chwili wystąpienia erekcji. Zazwyczaj dzieje się tak, że podczas erekcji mniejszy penis może urosnąć o wiele więcej niż członek który jest duży w stanie spoczynku. Dokładnego pomiaru długości członka możemy dokonać w pełnej erekcji poprzez przyłożenie urządzenia pomiarowego do kości łonowej i zmierzenia odległości do końca członka.

Decyzja o powiększeniu przyrodzenia często zapada także za sprawą partnerek, gdyż 25% kobiet deklaruje, że wielkość członka ma dla nich wymierne znaczenie podczas stosunku. Jeśli rozmiar członka rzeczywiście stanowi problem dla mężczyzny, powinien zastanowić się jak skutecznie i rozsądnie powiększyć penisa.

Kiedyś, rozważając powiększenie członka pod uwagę brano jedynie zabieg chirurgiczny, który jak się z czasem okazało nie jest najlepszą dostępną metodą. Nie dość, że nie daje wymiernych korzyści to często również doprowadza do trwałej i nieodwracalnej w skutkach impotencji. Co zatem należy zrobić, aby raz na zawsze zlikwidować swoje kompleksy? Zaufać innym, mniej inwazyjnym i co ważne - sprawdzonym metodom na wydłużenie członka lub jego pogrubienie. Jest to temat niezwykle delikatny i warto wiedzieć,  jak powiększyć członka domowymi sposobami, po to aby jak najdłużej cieszyć się z efektów.

Jak powiększyć penisa za pomocą tabletek?

Miejsce nr #1 Bestseller w USA
Member XXL
Nowość w Polsce która na zachodzie ma status bestselleru. Opatentowany skład który daje maksymalną erekcja, obfite wytryski oraz wielokrotne orgazmy! UWAGA: Trwa promocja -50%, zostało tylko 16 opakowań!
Miejsce nr #2 PROMOCJA
Eron Plus
Nr 2 w Polsce! Polacy cenią go za skuteczność, jakość oraz renomę jaką wyrobił sobie przez ostatnie 7 lat na naszym rynku. Dobry wspomagacz Erekcji! Aktualnie trwa promocja -20%!
Miejsce nr #3 Najlepsza cena
Semaxin
Nr. 3 w Polsce. Swietna jakosc w stosunku do ceny. Ma grono zadowolonych klientów przedewszystkim ze względu na długie i mocne dzialanie. Przystępna cena - często w super promocjach!

Tabletki na powiększenie penisa to niewątpliwie jedna z najpopularniejszych metod królujących na rynku, a przy tym najchętniej wybierana przez mężczyzn. Swoją popularność tabletki zawdzięczają okazyjnej cenie, dostępności oraz obiecywanej przez producentów skuteczności.

jak powiększyć członka za pomocą tabletek

Nie da się ukryć, iż obecne życie w szybkim tempie zmusza nas do szukania takich rozwiązań, które ułatwią codzienne czynności, a nie je skomplikują. Kuracja za pomocą tabletek powiększających członka, zalicza się właśnie do tego typu rozwiązań. Jedyne co trzeba zrobić to pamiętać, aby codziennie zażyć tabletkę. Dyskretne opakowanie pozwoli również zadbać o komfort i poczucie zachowanej prywatności w strefie intymnej.

Konsumenci stosujący domowe sposoby na powiększanie członka rekomendują kurację tabletkową, jako najszybszą w działaniu i jednocześnie najbardziej skuteczną. Jeden z testujących tabletki mężczyzna, opisał zachwycające go rezultaty na stronie producenta, podkreślając, iż rozmiar penisa zwiększył mu się aż o 6 cm (z 11 do 18 cm). Należy w tym miejscu podkreślić, że średnia długość członka statystycznego Europejczyka wynosi 15,6 cm, natomiast grubość 12,5 cm. Wśród dodatkowych korzyści wynikających z przyjmowania tabletek na wydłużenie i pogrubienie penisa, mężczyźni podają wzrost libido i uwaga – brak problemów z erekcją.

Na pytanie, jak powiększyć członka domowymi sposobami podpowiadamy, po pierwsze tabletki. Według badań pacjenci mogą cieszyć się z efektów kuracji już po 3 tygodniach, kiedy ich członek zyskuje do 2 centymetrów więcej niż mierzył na początku stosowania tabletek. Na plus tej metody przemawia również opcja łączenia jej z inną, np. z żelem o silnym działaniu miejscowym czy nawet ćwiczeniami manualnymi.

Przed rozpoczęciem jakiegokolwiek leczenia, należy upewnić się, że jest ono bezpieczne dla naszego życia i zdrowia. Producenci najbardziej popularnych tabletek na powiększenie penisa zapewniają, iż produkt jest najwyżej jakości i w pełni bezpieczny. Można również znaleźć suplementy o wyłącznie naturalnym składzie. Jeśli nadal nie czujecie się przekonani, co do tej konkretnej metody mamy jeszcze jeden bonus. Mianowicie, ogromną zaletą wyboru tabletek jest w wielu przypadkach możliwość dokonania zwrotu towaru w przypadku nie uzyskania pożądanego efektu. W ten prosty o to sposób zyskujecie 100% gwarancji udzielonej przez producenta.

Żele na powiększanie penisa

Miejsce nr #1 Bestseller w USA
Penilarge Gel
Nowość w Polsce która na zachodzie ma status bestselleru. Opatentowany skład który powoduje powiększenie penisa, lepsze doznania i pewność siebie!
UWAGA: Trwa promocja -50%, zostało tylko 16 opakowań!
Miejsce nr #2 PROMOCJA
LibidX Gel
Nr 2 w Polsce! Polacy cenią go za skuteczność, jakość oraz renomę jaką wyrobił sobie w ostatnim czasie na naszym rynku. Skutecznie powiększa penisa i poprawia libido!
Aktualnie trwa promocja -20%!
Miejsce nr #3 Najlepsza cena
Rhino Gold Gel
Nr. 3 w Polsce. Świetna jakość w stosunku do ceny. Ma grono zadowolonych klientów przede wszystkim ze względu na skuteczność i mocne działanie. Większy penis i lepsze ukrwienie.
Przystępna cena - często w super promocjach!

Żele powiększające penisa to drugie co do polecanych w kategorii najskuteczniejszych i szybkich w działaniu preparatów do użytku domowego. Koszt ich stosowania jest wyższy niż w przypadku suplementów do połykania, jednak obiecywane efekty naprawdę spektakularne. Przy większości żeli mówi się o 8 cm w przypadku wydłużeniu członka i o 4,5 cm w kwestii pogrubienia penisa.

żele na powiększenie penisa

Co jeszcze obiecują producenci żeli swoim konsumentom? Przede wszystkim wzmożone działanie tabletek zwiększających penisa (jeśli łączy się kuracje) i 3 cm większy przyrost penisa niż w przypadku samej suplementacji. Żele skomponowano w taki sposób, a żeby ich stosowanie wyraźnie poprawiało wygląd członka, tzn. skóra na penisie podczas jego powiększania nie rozciąga się tak łatwo i pozostaje nadal bardzo elastyczna. Znika również problem ewentualnych rozstępów na członku. Mężczyznom obawiającym się dyskomfortu wynikającego ze stosowaniu żelu chcemy uświadomić, iż są to obawy niczym nieuzasadnione.

Żele posiadają lekką i przyjemną konsystencję, co umożliwia idealne wchłanianie zaraz po aplikacji. Sekretu skuteczności żeli powiększających penisa upatrywać należy się w ich składzie, gdyż to naturalne, ziołowe wyciągi pobudzają członka do wzrostu, uruchamiając przy tym efektywne procesy regeneracyjne. Odżywcze żele zawierające przeciwutleniacze powodują, że penis jest stymulowany, ukojony i zabezpieczony.

Całomiesięczne stosowanie żelu przynosi efekty w postaci 4-5 cm wzrostu członka, a stosowanie go na pół godziny przed stosunkiem ma zagwarantować szybką i stabilną erekcję.

Pompki do powiększania penisa

Trzeba przyznać, że to jeden z częściej wybieranych produktów, przez mężczyzn pragnących zwalczyć swój kompleks niewielkiego członka. Dlaczego? Powodem jest jego duża dostępność. Niestety pompki do powiększania penisa nie są przodującymi wśród skutecznych metod, ale jednak wciąż poddane są sprzedaży i mają swoich zwolenników. Decydują się na nie głównie mężczyźni deklarujący problem z erekcją, ale i z długością czy obwodem przyrodzenia. Pompki dzielimy na próżniowe oraz wykorzystujące środowisko wodne.

pompka do penisa

Pompki próżniowe - mechanizm odpowiedzialny za prawidłowe działanie pompki opiera się na odessaniu powietrza do wnętrza cylindra, a to skutkuje powstaniem podciśnienia. Kluczem działania pompki próżniowej dla powiększenia członka jest powstawanie mikropęknięć, a w efekcie pojawiający się proces regeneracji i rozrostu tkanek.

Pompki wodne – działanie jest bardzo zbliżone do mechanizmu pompki próżniowej z tą różnicą, iż wykorzystuje się tu środowisko wodne. Są to dużo bardziej popularne pompki, ponieważ uchodzą za bardziej skuteczne i bezpieczne.

Stosowanie pompki w praktyce na 30 minut przed stosunkiem wygląda następująco: przezroczysty cylinder nakłada się na członka. Następnie pompując należy wtłoczyć do niego powietrze co spowoduje powiększenie ciał jamistych prącia i napływ krwi do penisa. Kiedy członek osiągnie pożądany rozmiar, trzeba zsunąć znajdujący się na cylindrze pierścień i założyć u nasady penisa, by krew nie odpłynęła.

Aby zobaczyć efekty stosowania pompki należy z niej korzystać, przez minimum 20 minut dziennie, przez okres kilku tygodni. Dodatkowe profity podobnie jak w przypadku pozostałych metod powiększania członka domowymi sposobami dotyczą wzmocnienia penisa i twardszych erekcji. Producenci pompek wodnych deklarują ponadto stałość zmian w wyglądzie penisa osiągniętą dzięki optymalnej próżni uzyskanej poprzez hydrosystem, który pobudza ciała jamiste do rozwoju. Zdania w tym przypadku są jednak podzielone, ponieważ część użytkowników podkreśla w recenzjach, że po jakimś czasie od zaprzestania używania pompki, penis wraca do rozmiaru początkowego. Pewnym jest natomiast, że konstrukcja pompki pozwala na jej stosowanie w różnych warunkach, zarówno na sucho jak i pod prysznicem czy w wannie.

Wybierając pompkę do powiększenia penisa należy zwrócić szczególną uwagę na jakość wykonania przedmiotu. Bardzo często podczas używania pompki dochodzi do podrażnień członka, a jest to winą tanich pompek stworzonych z kiepskiej jakości materiału. Szczególną ostrożność należy wykazać wybierając produkt w sklepie internetowym i wówczas w pierwszej kolejności należy zasugerować się ceną.

Ekspandery na powiększanie penisa

Chociaż nazwa tego produktu brzmi dość egzotycznie, to jednak jest to jedna z najbardziej znanych domowych metod powiększania członka. Ekspandery (ang. extenders) stosuje się w celu stopniowego rozciągania penisa, oczywiście w zamiarze jego wydłużenia. Zdarza się jednak, iż mężczyźni bazujący na tym sposobie wydłużania przyrodzenia, odnotowują również pogrubienie penisa.

rozciąganie członka

Uważa się, iż ekspandery są jednymi z najefektywniejszych metod w ramach domowego użytku, ale nie należą do tanich rozwiązań. Polecają je natomiast lekarze, co bardzo potwierdza ich skuteczność. Ekspander zaleca się nosić nawet do kilku godzin dziennie, z tym, że dobrze wykonany jest niemal niewidoczny pod ubraniem. Nie należy się również obawiać dyskomfortu, gdyż rozciąganie tkanek nie jest na tyle intensywne. Choć koszt tego urządzenia przewyższa znacznie cenę pompek, to w tym przypadku możemy mówić o konkretnym efekcie, który rzeczywiście utrzymuje się na stałe.

Wiele tego typu urządzeń posiada funkcję regulacji, dzięki czemu użytkownik decyduje, jaką długość przyrodzenia chce ostatecznie osiągnąć. Systematyczne używanie ekspandera pozwala osiągnąć wzrost penisa od 2,5 cm do 7 cm, choć najczęściej maksymalny wzrost długości sięga 3,5cm. Z całą pewnością nie jest to przedmiot dyskretny, ale skuteczny.

Podczas używania ekspanderów należy być bardzo ostrożnym, ponieważ niewłaściwe stosowanie może doprowadzić do bolesnych wzwodów lub zaburzeń ukrwienia członka.

Którą metodę na powiększenie członka wybrać?

Często mężczyźni decydujący się na powiększanie penisa zastanawiają się ile będzie ich to realnie kosztować czyli czy bardzo pociągnie ich to po kieszeni. Fakt jest oczywiście taki, że cena zależy wyłącznie od metody na jaką zdecyduje się sam zainteresowany. Najdroższe są naturalnie zabiegi chirurgiczne, gdyż tu cena za zabieg może wynosić nawet kilkanaście tysięcy złotych. Zdecydowanie mniej zapłaci ten, kto wybierze urządzenie do rozciągania penisa, tak zwany ekspander w cenie maksymalnej do 2000 zł. Najtańszą opcją dla powiększania członka w warunkach domowych będą pompki, tabletki i żele. Koszt tabletek powiększających penisa kształtuje się w okolicy 150 zł za opakowanie. Kolejne często zadawane pytanie brzmi: o ile powiększyć członka? Niezależnie od wybranej metody, to o ile cm uda się wydłużyć i pogrubić penisa zależy od jego naturalnej wielkości.

Jak wiadomo, każdy organizm reaguje także inaczej na działanie poszczególnych środków (dotyczy tabletek i żeli), niemniej nie warto borykać się z kompleksami, skoro można je skutecznie zwalczyć. Czy powiększanie członka wiąże się z ryzykiem utraty sprawności seksualnej? Nie, jeśli metoda powiększania penisa zostanie właściwie wybrana. Jedną z najbardziej bezpiecznych metod jest kuracja tabletkami. Nie wpływa bowiem na potencję, odczucia czy inne sprawy związane ze stosunkiem.

Reasumując odpowiedzi na pytanie: jak powiększyć penisa domowymi metodami w powyższym tekście znajdziecie co najmniej kilka. Wszystkie opisane metody należą do aktualnie najbardziej popularnych na rynku. Tę którą wybierzecie dla siebie – zależy wyłącznie od Was. Warto jednak pamiętać, iż na wszystko zawsze znajdzie się jakiś dobry sposób, na wydłużenie przyrodzenia i większą pewność siebie także.

Literatura:

 1. Wikipedia: "Prącie człowieka"
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Prącie_człowieka
 2. Mayoclinic: "Patient Care & Health Information; Tests & Procedures; Penis Pump"
  https://www.mayoclinic.org/tests-procedures/penis-pump
 3. National Health Service (U.K.): "Sexual health; Penis enlargement"
  https://www.nhs.uk/live-well/sexual-health/penis-enlargement
 4. National Health Service (U.K.): Sexual health; "Penis size"
  https://www.nhs.uk/live-well/sexual-health/penis-size
Mateusz Tokarczyk

O autorze

, Seks może być dobry albo słaby. Nasza wiedza na temat męskości pozwoli sprawić, że Twój będzie najlepszy! Odwiedzaj nas regularnie.