Kobiecy wytrysk - damski rodzaj uniesienia

Autor: Patrycja Wielgus
Data: 02/05/2021

Kobiecy wytrysk jest bardzo często pożądany dla wielu kobiet, ale również podnieca mocno ich partnerów. Dzięki niemu czują się prawdziwymi mężczyznami, mogąc doprowadzić swoją ukochaną do prawdziwej rozkoszy. Wytrysk u kobiety nie jest częsty, jednak istnieją sposoby, które mogą pomóc nam w jego wywołaniu.

kobiecy wytrysk
Spis treści:
 1. Kobiecy wytrysk - czy jest to możliwe?
 2. Umiejętność doprowadzania do kobiecego wytrysku - duża zaleta partnera
 3. W jaki sposób pomóc kobiecie w osiągnięciu wytrysku?
 4. Co mówią kobiety na temat damskiego wytrysku

Kobiecy wytrysk - czy jest to możliwe?

Damski wytrysk nie jest dobrze zbadanym zjawiskiem, ale jest możliwy do osiągnięcia. Wielokrotnie naukowcy próbowali zidentyfikować jego podłoże. Mówią o specjalnym gruczole, który przypomina gruczoł krokowy męski, który u kobiet podczas stymulacji napełnia się płynem. Płyn ten jest bardzo podobny w swoim składzie do męskiej spermy, jednak rzecz jasna nie posiada plemników. Nie ma barwy, a zapach przypomina nieco woń feromonów lub śluzu, jaki wydobywa się z pochwy podczas podniecenia pod wpływem stymulacji.

Przy dużym podnieceniu, najczęściej podczas osiągania orgazmu kobieta odczuwa ogromną przyjemność i może zauważyć niekontrolowany wyciek takiego płynu z cewki moczowej. Jest on często mylony z moczem, jednak nie ma on z nim nic wspólnego.

Dlaczego nie każda kobieta go osiąga?

wytrysk u kobiety

Nie każda kobieta jest jednak w stanie osiągnąć orgazm zakończony kobiecym wytryskiem. Wiele zależy od naszej znajomości własnego ciała oraz osobistych preferencji seksualnych. Kobiety uwielbiają samodzielnie się stymulować i to często podczas takiej zabawy w pojedynkę odkrywają kobiecy orgazm. Do wytrysku doprowadzają je konkretne działania oraz skryte fantazje. Informacje dotyczące kobiecego wytrysku nie są tak dostępne, dlatego kobiety kiedy już raz go osiągną, często wstydzą się to powtórzyć. Myślą, że wytrysk u kobiet łączy się z problemami pęcherza moczowego, a nie jest on powiązany z kobiecym orgazmem zakończonym wytryskiem.

Wytrysk nie jest też łatwy do osiągnięcia, ponieważ wymaga od nas silnego podniecenia seksualnego oraz znajomości własnego ciała i indywidualnych potrzeb. Nie każda kobieta potrafi odpowiedzieć sobie na pytanie, jakie ma preferencje seksualne i co ją najbardziej podnieca. Znając swoje wymagania, znacznie łatwiej jest nam osiągnąć orgazm, ale również nauczyć się kobiecego wytrysku. Istnieją ćwiczenia, które mogą nam w tym pomóc, jednak bez poczucia własnej wartości, a także bez znajomości własnych potrzeb, nie jesteśmy w stanie osiągnąć pełni zadowolenia z masturbacji ani z pieszczot z partnerem.

Umiejętność doprowadzania do kobiecego wytrysku - duża zaleta partnera

kobiecy orgazm

Kobiecy wytrysk jest widoczny w trakcie bardzo silnego podniecenia erotycznego. Nie każda pani potrafi go osiągnąć, a czasem posiada w sobie blokadę. Kobiety bardzo często odkrywają zalety kobiecego wytrysku w momencie, kiedy pieszczą się samodzielnie. Jeśli są w stanie osiągnąć ten sam stan przyjemności wraz z partnerem, to jest to bardzo dobry znak. Przede wszystkim świadczy to o tym, że partner wie jak podniecić swoją ukochaną i nie tylko doprowadzić do orgazmu, ale również do wytrysku, co jest znacznie trudniejsze.

Jeśli partnerka jest w stanie osiągnąć orgazm wraz z wytryskiem przy mężczyźnie, to znak że w pełni mu ufa i wie, że jego reakcja będzie dojrzała. Obie strony w trakcie seksu czuć się bezpiecznie oraz swobodnie, dlatego kobiecy wytrysk powinien raczej cieszyć naszego partnera, niż brzydzić czy peszyć. To świadczy o jego dojrzałości seksualnej oraz emocjonalnej i uczuciu, jakie do nas ma, dbając o naszą rozkosz oraz odpowiedni komfort.

Jak doprowadzić kobietę do wytrysku?

damski wytrysk

Osiągnięcie orgazmu oraz doprowadzenie siebie do wytrysku nie jest łatwą sztuką. Możemy sobie pomóc w uzyskania prawdziwej przyjemności.

Wytrysk kobiecy ćwiczenia

Istnieją ćwiczenia, które pozwolą nam na lepsze osiągnięcie obiecego wytrysku. Mogą w nich brać udział dwie strony, ale również można osiągnąć taki wytrysk samodzielnie. Aby móc cieszyć się prawdziwie satysfakcjonującą przyjemnością, warto poświęcić czas na odpowiednie ćwiczenia. Jednym z nich jest ćwiczenie mięśni Kegla. Są to mięśnie, które kontrolują m.in. wstrzymywanie moczu. Czasowe zaciskanie mięśni Kegla oraz ich rozluźnianie sprawia nam przyjemność, ale również pozwoli na osiąganie znacznie mocniejszych i dłuższych orgazmów. Są to te same mięśnie, które znajdują się również u ujścia pęcherza moczowego.

Kobiecy orgazm może trwać nawet do 2 minut. Podczas takich ćwiczeń możemy włożyć palec do pochwy i masować sobie jej przednią część. Za pomocą takiej pieszczoty na pewno znajdziemy punkt G. Jego delikatne uciskanie i masowanie sprawia nie tylko ogromną przyjemność, ale również może wywołać u nas kobiecy wytrysk. Punkt G jest w osiągnięciu kobiecego wytrysku. Masowanie punktu czy to za pomocą dłoni, czy zabawek erotycznych sprawi, że nauczymy się odczuwać przyjemność z powodu takiej stymulacji, a jednocześnie pobudzimy się na tyle, by móc doprowadzić się do wytrysku.

szczytowanie kobiety

Przy masowaniu punktu G odczujemy na początku lekki ucisk przy cewce moczowej oraz rozchodzące się ciepło w tych okolicach. Jest to bardzo przyjemne ćwiczenie, a przy jednoczesnym zaciskaniu i rozluźnianiu mięśni Kegla możemy odczuć prawdziwą przyjemność. Innym ćwiczeniem, które pomoże nam w osiągnięciu orgazmu wraz z wytryskiem jest stopniowe rozluźnianie mięśni otaczających pochwę oraz odbyt. Kiedy poczujemy prawdziwy relaks oraz skupimy się na oddawaniu się przyjemności, wtedy możemy poczuć prawdziwe podniecenie. Dojście do orgazmu będzie też znacznie łatwiejsze, a co za tym idzie - wzrośnie nasze podniecenie.

Często nasz pierwszy kobiecy wytrysk jest niekontrolowany. Nie spodziewamy się go, ponieważ doświadczamy go podczas mocnego rozluźnienia. Aby móc to osiągnąć, starajmy się w trakcie pieszczot rozluźnić tak bardzo, jak tylko potrafimy. Możemy podczas pieszczenia się lub pieszczot jakie serwuje nam partner, myśleć o naszych fantazjach lub skupiać się na własnym podnieceniu, jakie odczuwamy w danym momencie. Wiele kobiet podkreśla, że świadomość własnego podniecenia bardzo pomaga im w osiągnięciu orgazmu, w tym wytrysku. Poczas wszystkich tych pieszczot ważne, by mieć na uwadze głównie własną przyjemność i nie przejmować się, czy faktycznie osiągniemy kobiecy wytrysk. Może nie być on tak bardzo imponujący, jak widzimy to na filmach erotycznych, ale nie jest to istotne. Ważne jest nasze własne odczucie orgazmu oraz przyjemności związanej z seksem.

Zabawki erotyczne

masturbacja

Przy pieszczotach mogą nam pomóc zabawki erotyczne. Wiele kobiet decyduje się na używanie wibratora, który jest bardzo popularny. Do pieszczot punktu G na pewno może przydać nam się wibrator, który posiada specjalne wypustki, które dodatkowo zaczną nas stymulować. Dla osiągnięcia większe satysfakcji sprawdzi się również wibrator, który posiada odstający, wibrujący masażer, którym można dodatkowo pieścić łechtaczkę. Dla lepszej satysfkacji możemy użyć również specjalnego żelu rozgrzewającego, który sprawi że nasze pieszczoty będą jeszcze bardziej gorące. Żel intymny ma za zadanie zwiększyć komfort w trakcie używania zabawek erotycznych, ale również sprawić nam znacznie większą satysfakcję. Podnosi on poziom podniecenia, a wyczuwalna przez nas wilgotność może jeszcze bardziej nas pobudzić.

Do zabawek, jakie warto włączyć dla osiągnięcia bardzo wyczuwalnego podniecenia, należy również dildo. Jest to dobry sposób na pobudzenie strefy analnej. Przy jednoczesnym pieszczeniu punktu G oraz łechtaczki, możemy odczuć prawdziwą rozkosz i doprowadzić siebie do wytrysku. Zabawki erotyczne warto dobrać do twoich preferencji, by zarówno samodzielne pieszczoty, jak i seks z partnerem był bardzo satysfakcjonujący oraz podniecający. Istnieją strony, na których znajdziesz wszystkie dostępne gadżety erotyczne.

Co mówią kobiety na temat damskiego wytrysku

opinie

Niestety wiele kobiet myśli, że kobiecy wytrysk to nic innego jak mocz pochodzący z pęcherza moczowego. Prawda jest taka, że faktycznie płyn w trakcie wytrysku wydobywa się z cewki moczowej, ale nie ma nic wspólnego z moczem. Istnieją jednak panie, które bardzo mocno doceniają kobiecy wytrysk i lubią być do niego doprowadzane. Podczas orgazmu zakończonego wytryskiem kobiety często czują się mocno podniecone. Kiedy przełamią swoje pierwsze obawy, mogą poczuć prawdziwą satysfakcję z takiego zakończenia swojego orgazmu. Nie jest jednak ważne, czy dojdzie do samego wytrysku, czy też nie, ponieważ paniom mocniej zależy na podnieceniu seksualnym, rozluźnieniu oraz orgazmie. W takim stanie łatwo doprowadzić kobietę do wytrysku.

Panie cenią sobie w takim szczytowaniu mocne podniecenie oraz występowanie dużej ilości śluzu, która bardzo ułatwia późniejszą penetrację oraz sprawia, że sam seks jest wyjątkowo podniecający. Nie dla wszystkich pań jest to temat wstydliwy. Kobiety chcą coraz więcej dowiadywać się na temat samego wytrysku, poznają swoje ciało oraz jego możliwości. Chcą czuć się seksownie, a osiągnięcie orgazmu zakończonego wytryskiem na pewno im to umożliwia. Widzą również zadowolenie swoich partnerów, którzy doprowadzili je na szczyt rozkoszy, dlatego osiąganie przez nie orgazmu z wytryskiem sprawia im dodatkową radość i przyjemność.

Literatura:

 1. Wikipedia: "Ejakulacja u kobiet"
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Ejakulacja_u_kobiet
 2. Wikipedia: "Punkt G"
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Punkt_G
 3. National Library of medicine: J Sex Med.2013 "Female ejaculation orgasm vs. coital incontinence: a systematic review"
  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23634659/
Patrycja Wielgus

O autorze

, Życie singla czy pary nie istnieje bez seksu. Dobrze wiedzieć jak dogodzić sobie i jemu. Cieszę się, że tu jestem z Wami!