Miłość hiszpańska - "pozycja na hiszpana" - Czym jest seks hiszpański

Autor: Patrycja Wielgus
Data: 02/05/2021

Seks hiszpański jest bardzo pozytywnie odbierany przez mężczyzn. Uwielbiają go, ponieważ mogą w jego trakcie obserwować swoją partnerkę, a przy okazji są pieszczeni. Kobiety również bardzo go doceniają, widząc zadowolenie na twarzach ich partnerów. 

seks hiszpański
Spis treści:
 1. Czym właściwie jest seks hiszpański?
 2. Kiedy decydujemy się na hiszpana?
 3. Penis między piersiami - jakie piersi? 
 4. Hiszpan hiszpanem, jak zadowolić kobietę?

Czym właściwie jest seks hiszpański?

Wiele osób słysząc o hiszpanie zastanawia się na czym polega ten rodzaj pieszczot. Seks hiszpański polega na pieszczeniu penisa partnera za pomocą piersi. Penis jest wkładany pomiędzy nie, by mógł się o nie ocierać. Jest to bardzo podniecające, szczególnie dla mężczyzn, ponieważ z reguły uwielbiają oni kobiece piersi, które bardzo ich podniecają. Przy okazji mogą doznać za ich pomocą pieszczot, co jest bardzo pozytywne. Kobiety doceniają seks na hiszpana, ponieważ mogą dłużej pieścić swojego partnera, nie męcząc swoich dłoni, czy ust, a jednocześnie same wykonują sobie automasaż piersi.

Kobieta może widzieć zadowolenie swojego partnera, a mężczyzna nagie piersi swojej partnerki. Głównie to partnerka wykonuje ruchy frykcyjne, czyli porusza się z góry na dół i to ona decyduje o tempie, w jakim odbywają się pieszczoty, co daje ogromną satysfakcję. Pozycja, w jakiej kobieta wykonuje takie pieszczoty mężczyźnie jest praktycznie dowolna. Hiszpan może być wykonywany na leżąco, ale również na siedząco, czy nawet na stojąco. To w jakiej pozycji będziemy chcieli pieścić partnera zależy od naszych fantazji oraz zdolności.

Seks na hiszpana - pozycja

penis między piersiami

Pozycji do uprawiania seksu hiszpańskiego jest bardzo wiele. Kobieta może klęczeć przed mężczyzną, gdy ten siedzi i włożyć sobie jego penisa pomiędzy piersi. Może również leżeć wraz z partnerem, kiedy ten znajduje się na plecach, a kobieta jest nad nim. Seks hiszpański bardzo przyjemnie wykonuje się np. pod prysznicem, kiedy woda z prysznica obmywa zarówno piersi partnerki, jak i samego penisa. Kobieta może również wykonywać go poza prysznicem, czy wanną. Jeśli hiszpański seks uprawiany w sypialni, warto użyć żelu nawilżającego lub nie uczulającego nasz olejku, który sprawi, że seks będzie znacznie przyjemniejszy, a przy okazji nie narazimy się na przypadkowe obtarcia napletka. Warto w takim wypadku nie tylko warto polać olejkiem piersi partnerki, ale również samego penisa.

Pozycja, w jakiej uprawiany jest seks hiszpański jest bardzo istotną kwestią. Przede wszystkim partnerka musi mieć pełna kontrolę nad swoimi ruchami. Ważne jest także, by partner nie czuł się skrępowany i mógł swobodnie obserwować swoją ukochaną w trakcie pieszczot, co jest bardzo podniecające dla niego.

Kiedy decydujemy się na hiszpana?

Na seks hiszpański możemy zdecydować się w wielu przypadkach. Przede wszystkim jest to wspaniałe preludium do tradycyjnego seksu, czy innych zabaw w łóżku. Seks hiszpański jest również idealny jako wstę do seksu oralnego. Wielu mężczyzn będzie zachwyconych kiedy będą mogli najpierw zobaczyć, jak ich kobieta pieści ich za pomocą piersi, by później móc zachwycać się jej wykonaniem fellatio. Hiszpański seks może być również idealny w momencie, kiedy kobieta z jakiś przyczyn nie chce uprawiać stosunku z penetracją. Może być rozwiązaniem np. w momencie, kiedy partnerka ma menstruację, ale bardzo pragnie pieszczot oraz bliskości. Wtedy decyduje się na seks na hiszpana, połączony z seksem oralnym dla doprowadzenia do pełnego spełnienia jej partnera.

Kiedy wiemy, na czym polega ten rodzaj pieszczot, na pewno zechcemy włączyć go do naszych pieszczot, jakie wykonujemy przed pełnym stosunkiem. Seks hiszpański można przecież połączyć z pieszczeniem piersi partnerki przed stosunkiem. Rozgrzanie ich za pomocą pocałunków, czy lizania i podgryzania sutków. Tak podniecone kobiece piersi na pewno sprawią, że partnerka chętniej zacznie za ich pomocą masować naszego penisa.

pozycja na hiszpana

Penis między piersiami - jakie piersi?

Pozycja na hiszpana - jeżeli o nią chodzi to nie musimy szczególnie obawiać się o rozmiar naszych piersi. Piersi nie muszą obejmować całego penisa. Nawet niewielkie piersi, które rytmicznie będą ocierać się o penisa sprawią naszemu mężczyźnie ogromną satysfakcję. Jeśli nasze piersi nie są zbyt duże, to można wykonywać za ich pomocą inne pieszczoty. Bardzo delikatne ocieranie się sutkami o penisa, a także o jądra może naprawdę mocno podniecić naszego mężczyznę. Warto również przy okazji zadbać o dodatkową stymulację za pomocą ręki. Penis może znajdować się również między naszymi piersiami, a my dodatkowo możemy stymulować żołądź oraz dotykać jądra, lekko je masując. Taka stymulacja na pewno sprawi partnerowi wiele radości.

Taka forma seksu jest często jedynie wstępem do innych aktywności seksualnych, dlatego nie należy przejmować się, jeśli nasze piersi nie będą w stanie objąć całego obwodu penisa. Wiedząc na czym polega ten rodzaj pieszczot oraz wykonując go w odpowiedniej dla nas pozycji możemy sprawić, że nasz partner na pewno długo nie zapomni takiego wieczoru lub nocy. 

Seks hiszpański daje znacznie większą satysfakcję w momencie, kiedy kobieta ma dość duży biust. Może wtedy objąć penisa w całości, co daje wspaniałe odczucia. Członek zaciśnięty za pomocą kobiecych piersi jest mocno stymulowany, co daje wiele satysfakcji. Taki rodzaj seksu przy dużym biuście w pozycji, w której kobieta jest na mężczyźnie może być dość trudny do wykonania, dlatego przy sporych piersiach warto zastanowić się nad pozycją, w której kobieta będzie klęczała przy siedzącym mężczyźnie. Stosując taką pozycję, seks na hiszpana jest bardziej wygodny, ponieważ partnerka ma możliwość wykonywania większej ilości ruchów. Pozycja powinna być odpowiednia dla obojga partnerów, dlatego seks w takiej pozycji, która jest wygodna, da nam wiele satysfakcji.

miłość hiszpańska

Kobiety lubią mieć dużą kontrolę nad tym, jakie ruchy wykonują w trakcie seksu hiszpańskiego. Pozycja jest więc warta przemyślenia. Przy niewielkich piersiach partner może być również na kobiecie, która swoimi dłońmi zaciśnie mocno piersi, by objąć penisa partnera. Partner w tym czasie może się lekko poruszać. Jest to bardzo satysfakcjonująca pozycja, ponieważ partner może obserwować partnerkę, a jednocześnie jego jądra ocierają się o jej brzuch, dając mu dużą przyjemność.

Kobiece piersi są częściej masowane przez mężczyzn. Kobiety uwielbiają również takie pieszczoty, jak choćby lizanie oraz ssanie sutków oraz lekkie ich podgryzanie. Mężczyźni, którym kobiece piersi się bardzo podobają, lubią je głaskać oraz całować. Do innych stref erogennych, które u kobiet są wyjątkowo wrażliwe, należą m.in. pośladki. Kobiece pośladki są mocno unerwione, dlatego ich głaskanie, czy też masowanie podczas pieszczot, czy też podczas samego stosunku jest wyjątkowo pozytywnie odbierane przez kobiety.

Hiszpan hiszpanem, jak zadowolić kobietę?

Seks po hiszpańsku jest bardzo przyjemnym rodzajem seksu, jednak kobiety doceniają również kiedy i one są pieszczone przed odbyciem tradycyjnego stosunku. Wielu mężczyzn zastanawia się, jak mogą zadowolić swoje partnerki. Warto porozmawiać o tym, czego nasza partnerka oczekuje. W zamian może odwdzięczyć się takimi pieszczotami, jak choćby seks hiszpan. Kobiety bardzo lubią pieszczoty na całym ciele, ale w szczególności wskazują na szyję, kark oraz piersi. Te dwie pierwsze strefy erogenne są niestety zapomniane przez mężczyzn, a przecież podgryzanie, czy też całowanie ich bardzo pozytywnie wpływa na odczucia związane z seksem.

na hiszpana

Niektóre panie lubią nawet, gdy partner podczas stosunku lekko ugniata pośladki albo daje klapsy. Kobiety cenią w sobie grę wstępną, w której będą odpowiednio wypieszczone. Większość pań wskazuje na seks oralny jako na rodzaj pieszczot, które na pewno je usatysfakcjonują. Kobiety uwielbiają seks oralny w wykonaniu mężczyzn, dlatego warto zastanowić się nad takim rodzajem zbliżenia. Możemy nieco pokierować naszego partnera na to, co lubimy oraz sprawić, by seks oralny był przyjemny dla obu stron. Dobrym pomysłem jest wprowadzenie np. pozycji 69 dla urozmaicenia pieszczot, co sprawi również ogromną satysfakcję naszemu partnerowi.

Możemy przenieść również naszą grę wstępną poza sypialnię. Bardzo wielu mężczyzn podkreśla, że uwielbia wspólny prysznic ze swoją partnerką, a kobiety również uwielbiają wspólne mycie pod prysznicem, czy kąpiel. Taki rodzaj pieszczot jest bardzo przyjemny, zwłaszcza że możemy do nich wykorzystać np. słuchawkę prysznicową. Strumień ciepłej wody wspaniale masuje i może dać nam wiele satysfakcji. W trosce o pozytywne odczucia naszej partnerki podczas pieszczot możemy również do masowania oraz ugniatania dołączyć namiętne pocałunki. Taki rodzaj pieszczot na pewno zapewni niezapomniane doznania oraz da wiele przyjemności obu partnerom, a także wzmocni więzi i miłość między partnerami.

Warto porozmawiać z kobietą, jakie ma oczekiwania wobec nas, które pozycje lubi i jak długo. Nie każdy stosunek musi być poprzedzony bardzo długą grą wstępną, ale warto wykonywać sobie takie sesje pełne pieszczot, które mogą niezwykle nas do siebie zbliżyć oraz pozwolić na odkrywanie nowych stref erogennych, o których istnieniu nie mieliśmy pojęcia.

Literatura:

 1. Wikipedia: "Stosunek międzypiersiowy"
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Stosunek_międzypiersiowy
 2. Men's Health: "8 Tips for How to Play With Your Partner's Breasts"
  https://www.menshealth.com/sex-women/a19545539
 3. ScienceDirect: "Kamasutra in Practice: The Use of Sexual Positions in the Czech Population and Their Association With Female Coital Orgasm Potential"
  https://www.sciencedirect.com/science/article
Patrycja Wielgus

O autorze

, Życie singla czy pary nie istnieje bez seksu. Dobrze wiedzieć jak dogodzić sobie i jemu. Cieszę się, że tu jestem z Wami!