Tabletki na erekcję bez recepty - leki na potencję - ranking

Autor: Tomasz Potocki
Data: 27/05/2021

Problemy z erekcją dotykają coraz większą liczbę mężczyzn. Dla większości z nas jest to wstydliwa kwestia, którą niechętnie dzielimy się z otoczeniem. Szukamy wszelkich możliwych rozwiązań, które pomogą nam zwiększyć libido i pozytywnie wpłynąć na naszą potencję. Jednym z najczęściej stosowanych, a zarazem niezwykle skutecznych preparatów są tabletki na erekcję, które możesz zakupić nawet bez recepty. W jaki sposób działają i jak szybko przyniosą efekty?

tabletki na erekcje
Miejsce nr #1 Najlepszy wybór
Eron Plus
Nr 1 w Polsce! Polacy cenią go za skuteczność, jakość oraz renomę jaką wyrobił sobie przez ostatnie 7 lat na naszym rynku. Najsilniejszy wspomagacz Erekcji! Aktualnie trwa promocja -20%!
Miejsce nr #2 Najlepsza cena
Semaxin
Nr. 2 w Polsce. Swietna jakosc w stosunku do ceny. Ma grono zadowolonych klientów przedewszystkim ze względu na długie i mocne dzialanie. Przystępna cena - często w super promocjach!
Miejsce nr #3
vitapil 5 mg tabletki
Vigrax
Preparat stworzony z naturalnych składników, który likwiduje problem braku erekcji u jego źródła. Już po 7 dniach kuracji Vigrax będziesz dumny ze swojej silnej erekcji i gotowości do seksu w każdym momencie, bez konieczności zażywania leków przed stosunkiem!
Miejsce nr #4
biotebal 5mg tabletki
Zytax
Bezsprzeczna skuteczność Zytax została potwierdzona w trakcie badań klinicznych, które były przeprowadzone w obecności lekarzy seksuologów. Do tej pory z Zytax skorzystało ponad 400 000 mężczyzn na całym świecie.

#1 - Eron Plus

Ocena 5/5 2512 zadowolonych użytkowników

Eron Plus to naturalne tabletki na potencję, dzięki którym możemy poprawić jakość naszych stosunków. Jeśli masz problemy z osiągnięciem oraz utrzymaniem erekcji, preparat będzie doskonałym sposobem, który pozwoli Ci o nich zapomnieć. Suplement diety został opracowany na bazie naturalnych składników, których celem jest poprawa ukrwienia intymnych stref. Są to: L-arginina, wyciąg z korzenia maca, ekstrakt z korzenia żeń-szenia, wyciąg z buzdyganka ziemnego, witamina E, ekstrakt z kozieradki pospolitej, cynk i witamina B6. Wszystkie substancje zawarte w składzie mają na celu poprawić jakość naszych stosunków seksualnych poprzez wzmocnienie i wydłużenie erekcji.

Suplement Eron Plus jest skierowany do Ciebie, jeśli żyjesz w biegu oraz doświadczasz ciągłego stresu, który może być powodem braku lub zbyt krótkiej erekcji. Naturalne składniki pozytywnie wpływają na nasz układ krążenia poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych. Dzięki temu krew szybciej dopływa do narządów płciowych, a wzwód jest mocniejszy i dłuższy. Dodatkowo związki takie jak ekstrakt z korzenia maca czy wyciąg z buzdyganka, podnoszą libido, a co za tym idzie — znacznie zwiększają ochotę na stosunek. Stosując Eron Plus, poprawie ulega również witalność i samopoczucie. Mamy więcej energii na co dzień, co z kolei przykłada się na lepsze rezultaty w sypialni.

Dlaczego warto przyjmować Eron Plus?

 1. Wzmocnienie i wydłużenie erekcji
 2. Zwiększenie członka o kilka cm
 3. Dłuższe stosunki seksualne
 4. Większe zadowolenie z seksu
 5. Dobre samopoczucie i większa witalność
 6. Bezinwazyjny sposób na poprawę jakości kontaktów intymnych
 7. Mocniejsze więzi w związku
 8. Szybkie efekty stosowania
 9. Lepsze doznania podczas seksu

Przykładowe opinie osób które korzystały z Eron Plus:

eron plus opinie

Specjalna Promocja: 20% RABATU + zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia z produktu
ERON PLUS 20% TANIEJ - KLIKNIJ TUTAJ
Oferta wygasa wraz z końcem dnia, nie zmarnuj okazji i odwiedz strone producenta!

#2 - Semaxin

Ocena 4/5 973 zadowolonych użytkowników

Semaxin to suplement diety dla mężczyzn, którego celem jest zwiększenie naszej erekcji i poprawa jakości nasienia. Tabletki na potencję skierowane są do Ciebie, jeśli z powodu ciągłego stresu masz problemy z osiągnięciem lub utrzymaniem wzwodu, przez co stosunek trwa zbyt krótko i nie jest satysfakcjonujący. Semaxin został stworzony na bazie naturalnych składników, które pozytywnie wpływają na naszą sferę intymną, a także wspierają funkcjonowanie całego naszego organizmu. Suplement jest bezinwazyjną metodą na pogrubienie członka, poprawę erekcji oraz zwiększenie doznań seksualnych.

Semaxin zawiera w składzie wyciągi z roślin, takie jak: ekstrakt z korzenia traganka błoniastego, wyciąg z witani ospałej, ekstrakt z kwiatu szafranu oraz ekstrakt z owoców buzdyganka. Dodatkowo skład został wzbogacony o witaminę E, cynk, selen, witaminę B12 oraz L-cysteinę. Substancje wykazują prozdrowotne właściwości, dzięki czemu nie tylko podnosimy jakość życia seksualnego, ale także usprawniamy działanie wszystkich układów w naszym organizmie. Naturalne wyciągi poprawiają jakość naszego nasienia, zwiększają poziom testosteronu, wydłużają i wzmacniają erekcję, zwiększają doznania seksualne. Suplement jest w pełni bezpieczny i nie powoduje skutków ubocznych.

Dlaczego warto przyjmować Semaxin?

 1. 100% naturalny skład
 2. Nieinwazyjna metoda na zwiększenie penisa
 3. Silniejszy i dłuższy wzwód
 4. Lepsza jakość i satysfakcja z kontaktów intymnych
 5. Mocniejsze więzi w związku
 6. Więcej energii i witalności
 7. Zwiększona ilość nasienia
 8. Lepsza jakość plemników
 9. Większy poziom testosteronu
 10. Dłuższe stosunki seksualne
 11. Poprawa płodności
 12. Podniesienie libido — większa ochota na seks

Najlepsza cena w stosunku do jakości! Wybierany przez Polakow na 2 miejscu!

SEMAXIN - IDZ DO STRONY PRODUCENTA

#3 - Vigrax

Ocena 3/5 136 zadowolonych użytkowników

Masz problem z erekcją i niskim libido? Vigrax pomoże Ci w bezpieczny sposób pozbyć się kłopotów i poprawić jakość życia seksualnego. Suplement diety został opracowany na bazie naturalnych składników (głównie wyciągów z roślin), które pozytywnie wpływają na strefę intymną. Skład został wzbogacony o witaminy i minerały, skutecznie poprawiające działanie wszystkich układów w organizmie. Dzięki temu mamy więcej energii i witalności, a także zwiększa się nasza ochota na seks i wydłuża wzwód.

W składzie Vigrax znajdziemy przede wszystkim: ekstrakt z korzenia żeń-szenia, L-argininę, wyciąg z guarany, ekstrakt z owocu cytryńca chińskiego, cynk. Substancje zastosowane do stworzenia tabletek, mają na celu m.in. poprawę ukrwienia poprzez rozszerzenie naczyń krwionośnych. Dzięki temu krew dopływa szybciej do Twojego członka, poprawia się erekcja, a wzwód zostaje znacznie wydłużony. Dodatkowo związki wykazują właściwości pobudzające, przez co masz więcej energii i podnosi się Twoja ochota na seks. L-arginina wspomaga transport substancji odżywczych, poprawia metabolizm i pobudza proces produkcji testosteronu. Zwiększona zostaje wydolność seksualna, a Twoje stosunki będą dłuższe i bardziej satysfakcjonujące.

Dlaczego warto przyjmować Vigrax?

 1. Bezpieczny skład oparty o naturalne wyciągi
 2. Bezinwazyjny sposób na poprawę i wydłużenie erekcji
 3. Szybka metoda na zwiększenie członka
 4. Zwiększone libido — częsta ochota na seks
 5. Poprawa jakości nasienia
 6. Przyspieszona produkcja testosteronu
 7. Zwiększona ilość nasienia
 8. Lepsze doznania seksualne
 9. Więcej energii i witalności
 10. Brak skutków ubocznych
 11. Poprawa relacji w związku
 12. Lepsze samopoczucie i większa pewność siebie
niezadowolenia z produktu VIGRAX - IDZ DO STRONY PRODUCENTA

#4 - Zytax

Ocena 3/5 97 zadowolonych użytkowników

Potencja to szybki problem, który zapewne spędza Ci sen z powiek. Nie musisz jednak obawiać się koniecznośći stosowania inwazyjnych metod. Zytax to suplement diety na potencję, który rozwiąże Twój problem z erekcją i niskim libido. Tabletki na potencję zostały opracowane w oparciu o naturalne receptury, dzięki czemu stosując preparat, nie wystąpią u Ciebie żadne skutki uboczne. Jest to bezinwazyjna metoda na zwiększenie członka, poprawę potencji oraz wydłużenie stosunku seksualnego. Organiczny skład wpływa na polepszenie zarówno Twojego życia intymnego, jak i codziennego. Zytax jest doskonałym sposobem, gdy chcemy w szybki sposób zwiększyć członka oraz wzmocnić i wydłużyć wzwód.

Suplement na erekcję Zytax zawiera w składzie naturalne związki, takie jak buzdyganek ziemny, L-arginina, żeń-szeń. Tego typu substancje wykazują pozytywnie właściwości nie tylko na sferę intymną, ale również na funkcjonowanie całego organizmu. Odpowiadają za zwiększenie libido (masz częstszą ochota na seks), poprawę jakości nasienia, przyspieszenie produkcji plemników, zwiększenie poziomu testosteronu. Dodatkowo żeń-szeń wpływa na lepsze ukrwienie Twoich narządów intymnych, dzięki czemu krew dociera do penisa szybciej, a członek łatwiej osiąga erekcję. Przyjmując Zytax, Twój stosunek jest wydłużony i gwarantuje lepsze doznania seksualne.

Dlaczego warto przyjmować Zytax?

 1. Bezpieczne powiększenie członka
 2. Szybszy i mocniejszy wzwód
 3. Większe zadowolenie z kontaktów intymnych
 4. Zwiększona produkcja poziomu testosteronu
 5. Lepsza jakość nasienia i wzrost plemników
 6. Poprawa libido — większa ochota na seks
 7. Więcej energii i witalności
 8. Zwiększona wydolność seksualna
ZYTAX - IDZ DO STRONY PRODUCENTA

Tabletki na potencję — kiedy je stosować

Środki na potencję są dedykowane każdemu dorosłemu mężczyźnie niezależnie od wieku. Preparaty te są bowiem zazwyczaj tworzone na bazie naturalnych składników roślinnych, dzięki czemu ich stosowanie daje 100% bezpieczeństwo i brak skutków ubocznych. Nie musimy obawiać się, że użyty w składzie wyciąg da niepożądane efekty, które negatywnie wpłyną na nasze zdrowie.

Producenci leków na erekcję stosują najwyższej jakości zioła i składniki roślinne, które wykazują największą skuteczność w poprawie naszej potencji, co potwierdzają liczne badania naukowe. Jeśli masz zaburzenia erekcji, tabletki na potencję będą doskonałym rozwiązaniem, które w nieinwazyjny sposób pomoże Ci pozbyć się problemu.

tabletki na potencję

Co wywołuje problemy z erekcją?

Zaburzenia erekcji to bardzo złożona kwestia i nie ma jednoznacznej odpowiedzi, dlaczego występuje u każdego z nas. Istnieje wiele czynników powodujących problemy z erekcją, które są uzależnione od wieku, stanu zdrowia oraz stylu życia.

U starszych mężczyzn najczęściej przyczyną jest przerost gruczołu krokowego lub występowanie takich chorób jak: nadciśnienie tętnicze, problemy układu krążenia, choroba wieńcowa. Z kolei u młodych osób problemy z erekcją mogą wynikać ze stosowania preparatów sterydowych, zwłaszcza tych, które przyjmuje się w celach wzrostu masy mięśniowej, a także z nieodpowiedniej diety, braku ruchu lub zbyt małej aktywności fizycznej.

Oczywiście również wśród osób młodych problemy z potencją mogą być spowodowane różnorodnymi kłopotami zdrowotnymi. Najczęściej przyczyną jest cukrzyca, stwardnienie tętnic, czy też wysoki poziom cholesterolu LDL.

Zaburzenia erekcji niezwykle często dotykają mężczyzn, którzy wykonują siedzącą pracę i nie uprawiają żadnych sportów. Nie bez znaczenia pozostaje tutaj także palenie papierosów i spożywanie dużej ilości alkoholu, a także nieprawidłowe żywienie się, np. częste jedzenie gotowych dań pełnych szkodliwych substancji.

Ważne!

Polskie Towarzystwo Medycyny Seksualnej wykazało, że zaburzenia potencji dotyczą aż 1,5 miliona Polaków, a liczba ta z roku na rok wzrasta

Problemy z erekcją — najczęstsze powody

Choroby i schorzenia

 1. Cukrzyca
 2. Miażdżyca
 3. Choroba wieńcowa
 4. Nadciśnienie tętnicze
 5. Niewydolność nerek
 6. Depresja
 7. Wysoki poziom cholesterolu
 8. Zaburzenia hormonalne

Inne

 1. Niepełnowartościowa dieta
 2. Brak ruchu lub zbyt rzadka aktywność fizyczna
 3. Siedząca praca zawodowa
 4. Brak suplementacji — niedobory witamin i mikroelementów
 5. Stres
 6. Przewlekłe zmęczenie
 7. Palenie papierosów
 8. Spożywanie dużej ilości alkoholu

Jak działają tabletki na Erekcje?

jak dzialaja tabletki na potencje

Tabletki na erekcję mają dwa podstawowe zadania. Po pierwsze wspierają psychicznie mężczyzn z problemami natury seksualnej. Nie tylko dodają pewności siebie i podwyższają poczucie własnej wartości, ale również sprawiają, że w sytuacjach zbliżenia z partnerką poczujesz się bardziej komfortowo. Dzięki środkom na potencję możesz zyskać odwagę i wyższą samoocenę.

Kolejnym aspektem jest oczywiście poprawa sfery fizycznej. Warto tutaj poruszyć kwestię składu tego typu preparatów. Tabletki na erekcję są tworzone na bazie organicznych wyciągów, które wykazują silny wpływ na likwidację zaburzeń erekcji oraz poprawę sprawności seksualnej. Ich działanie opiera się o pobudzanie układu krążenia oraz podwyższenie drożności naczyń krwionośnych.

Dzięki temu w sytuacjach intymnych do Twojego członka napływa większa ilość krwi, co z kolei wpływa na zwiększenie jego rozmiarów oraz optymalny poziom twardości. Składniki najczęściej zawarte w środkach na zaburzenia erekcji to przede wszystkim: korzeń maca, żeń-szeń, buzdyganek naziemny, guarana, L-arginina, cytryniec chiński. Ich zadaniem jest stymulacja, zwiększenie ciśnienia krwi oraz uwrażliwienia na bodźce, poprawa wrażliwości stref erogennych, a także dodanie energii i zwiększenie ochoty na stosunek.

Rodzaje tabletek na potencję

Na rynku znajdziesz kilka rodzajów preparatów na potencję. Najpopularniejszymi są:

Tabletki na potencję bez recepty to np. środki zawierające sildenafil, czyli substancję stosowaną w powszechnie nazywanej „niebieskiej tabletce”. Preparaty z sildenafilem przyjmujemy około godzinę przed stosunkiem, a aby ich działanie uaktywniło się, niezbędne jest pobudzenie seksualne. Do Twojego członka napływa więcej krwi, ciała jamiste wypełniają się, co z kolei umożliwia satysfakcjonujące współżycie.

Środki z sildenafilem zapewniają pomoc w przypadku problemów z erekcją wywołaną czynnikami sfery psychicznej lub schorzeniami neurologicznymi. Nie są stosowane w sytuacji, gdy zaburzenia potencji pojawiły się w wyniku problemów z krążeniem krwi.

Tabletki na erekcję to również popularne suplementy diety, których celem jest przede wszystkim dostarczenie organizmowi niezbędnych substancji odżywczych, a także ekstraktów z roślin. Dzięki temu Twoje krążenie znacznie się poprawia, a Twoje libido wzrasta. Masz większą ochotę na zbliżenie z partnerką oraz jednocześnie więcej energii i wydolności, aby stosunek był zadowalający dla obu stron.

Stosowanie suplementów diety na potencję nie daje natychmiastowych efektów, jednak pierwsze skutki często pojawiają się już po 1-2 tygodniach od rozpoczęcia suplementacji.

Jak wybrać skuteczne leki na potencję?

Jeśli szukasz tabletek na erekcję, z pewnością zauważyłeś, że na rynku znajduje się ich naprawdę sporo. Możemy zakupić je w aptekach, a także w sklepach online, gdzie ich dostępność jest coraz większa. Musisz jednak wiedzieć, że stosowanie tego typu preparatów powinno zostać poprzedzone podjęciem świadomej decyzji. Nie warto pozyskiwać tabletek z nieznanych źródeł, gdyż możemy narazić się na „wyrzucenie pieniędzy w błoto”, a przyjmowane przez nas leki nie przyniosą żadnych efektów.

Warto więc abyś środki na potencję zakupił od znanych producentów, którzy cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów, a oferowane przez nich tabletki zostały odpowiednio przebadane. Pamiętaj także, że nie zawsze cena idzie w parze z jakością. Często lepszym rozwiązaniem będzie wydanie kilku złotych więcej, a zyskanie pewności co do działania konkretnego preparatu.

Czy środki na potencję są bezpieczne?

Tabletki na erekcję — niezależnie od tego, czy przyjmujesz je w formie środków na receptę czy suplementów diety — są bezpieczne i nie przynoszą niepożądanych efektów. Ważne jest jednak, aby stosować je zgodnie ze wskazaniami, nie przekraczając dziennych dawek oraz przyjmując je w odpowiedniej częstotliwości. Wszystkie środki przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzą szczegółowe badania, dzięki czemu konsumenci zyskują 100% bezpieczeństwo stosowania ich.

W większości suplementów diety znajdziemy wyłącznie naturalne ekstrakty z ziół, które wykazują pozytywne działanie nie tylko na sferę seksualną, ale także usprawniają pracę innych układów w naszym organizmie.

Jak wybrać skuteczny produkt na potencję

Jeśli szukasz tabletek na erekcję, z pewnością zauważyłeś, że na rynku znajduje się ich naprawdę sporo. Możemy zakupić je w aptekach, a także w sklepach online, gdzie ich dostępność jest coraz większa. Musisz jednak wiedzieć, że stosowanie tego typu preparatów powinno zostać poprzedzone podjęciem świadomej decyzji. Nie warto pozyskiwać tabletek z nieznanych źródeł, gdyż możemy narazić się na „wyrzucenie pieniędzy w błoto”, a przyjmowane przez nas środki nie przyniosą żadnych efektów.

Warto więc abyś środki na potencję zakupił od znanych producentów, którzy cieszą się pozytywnymi opiniami wśród klientów, a oferowane przez nich tabletki zostały odpowiednio przebadane. Pamiętaj także, że nie zawsze cena idzie w parze z jakością. Często lepszym rozwiązaniem będzie wydanie kilku złotych więcej, a zyskanie pewności co do działania konkretnego preparatu.

Środki na potencję — jak stosować?

Tabletki na erekcję przyjmujemy przez okres około 10 tygodni w dawce 1-2 pigułki dziennie. Większość producentów informuje, że w tym czasie konsument może zauważyć znaczną poprawę ukrwienia, podwyższenie libido oraz zwiększenie ochoty na seks. Bardzo często zauważa się także ogólną poprawę fizyczności, więcej energii i wigoru, a także pozbycie się problemów z sennością i zmęczeniem.

Z kolei środki z wcześniej wspomnianym sildenafilem zażywamy ok. godzinę przed stosunkiem, gdyż wykazują one natychmiastowe efekty. Nie działają jednak na krążenie krwi i nie dają długotrwałych skutków.

Tomasz Potocki

O autorze

, Tworzenie tego serwisu jest dla mnie jak obywatelski obowiązek. Niech każdy facet wie jak władać mieczem. Zostań królem seksu z nami!