Wibrator do punktu G, stymulacja którą pokocha Twoja partnerka!

Autor: Patrycja Wielgus
Data: 02/05/2021

Wibratory punktu G są popularnymi gadżetami erotycznymi. Coraz więcej kobiet przekonuje się do takich zabawek erotycznych, zwłaszcza kiedy same odkryją, że stymulowanie punktu G jest wyjątkowo przyjemne. Punkt G jest szczególnym miejsce w ciele kobiety, poprzez stymulację którego można nie tylko doprowadzić się do orgazmu, ale nawet do kobiecego wytrysku.

wibrator punktu G
Spis treści:
 1. Punkt G - co to jest i jak go znaleźć?
 2. Wibrator punktu G - dla kogo jest polecany?
 3. Jak wybrać odpowiedni wibrator punkt G? Gdzie kupić? Czy wysyłka jest dyskretna?
 4. Stymulowanie punktu G za pomocą wibratora. Czy jest to bezpieczne?
 5. Wibrator do punktu G - opinie

Punkt G - co to jest i jak go znaleźć?

Punkt g jest punktem erogennym, który znajduje się na przedniej ściance pochwy. Jest on niewielki, ale można wyczuć go jako niewielkie, miękkie zgrubienie. Jest on mniej więcej na wysokości 5-6 cm od ujścia pochwy. Można znaleźć go samodzielnie wkładając palec do pochwy i lekko ugniatając jej przednią ściankę.

wibrator punkt G

Wibrator punktu G - dla kogo jest polecany?

Vibrator punktu G jest idealny dla pań, które pragną dodatkowej stymulacji, a także chcą przeżyć orgazm pochwowy. Jest także idealny dla kobiet, które lubią masturbację, ale chcą przeżyć całkowicie inny rodzaj stymulacji. Vibrator punktu G jest polecany również parom, które lubią długą grę wstępną, która może być bardziej ekscytująca i satysfakcjonująca z wibratorem punktu g.

Wibrator punktu G jest idealny również dla pań świadomych swojego ciała, które wiedzą, gdzie znajduje się punkt g i wiedzą jak go odpowiednio stymulować. Wibratory punktu G można znaleźć w wielu rozmiarach oraz wielkościach. Każda z pań może znaleźć swój odpowiedni rozmiar wibratora.

Jak wybrać odpowiedni wibrator punkt G? Gdzie kupić? Czy wysyłka jest dyskretna?

wibrator do punktu G

Wibrator punktu g należy wybrać pod kątem naszych potrzeb i wymagań. Możemy wybrać spośród wielu wibratorów punktu g, również takich, które oprócz stymulacji punktu G zapewniają również stymulację łechtaczki. Najczęściej stymulatory punktu G posiadają specjalne zgrubienie, dzięki któremu punkt G jest stymulowany. Zgrubienie to znajduje się na tej wysokości, na której można wyczuć punkt G. Niektóre z nich posiadają specjalne wypustki, które dodatkowo stymulują punkt G. Oprócz tego wibratory punktu G mają również odstający element, którego zadaniem jest stymulacja łechtaczki.

Stymulowanie punktu G za pomocą wibratora jest bardzo przyjemne, ale należy wybrać do tego odpowiednie urządzenie. Jeśli jeszcze nie do końca jesteśmy przekonane, czy taka stymulacja nam się spodoba, to warto wybrać vibrator o dość gładkim kształcie, który w miejscu punkt G ma niewielkie zgrubienie. W ten sposób stymulacja będzie delikatna. Dla pań, które wiedzą, że taki rodzaj stymulacji im bardzo odpowiada, mogą wybrać wibratory punktu G ze specjalnymi wypustkami, które znacznie mocniej będą stymulowały to miejsce. Można również wybrać urządzenie, które będzie stymulowało wyłącznie punkt G. Jest on nieco cieńszy od tradycyjnego wibratora. Ma on również specjalną wypustkę w miejscu, gdzie znajduje się punkt G.

Wibratory punktu G, jak i inne podobne gadżety erotyczne możemy kupić w sex shopie, ale również w sklepie internetowym, który zajmuje się sprzedażą tego typu gadżetów erotycznych. Wibratory dostępne w takich miejscach są wykonane z medycznego silikonu, dzięki czemu nie uczulają i są bardzo łatwe w utrzmaniu w czystości. Dzięki ogromnemu wyborowi różnych wibratorów, możemy znaleźć idealny gadżet, dostosowany do naszych potrzeb.

Wysyłka takich gadżetów jest zawsze bardzo dyskretna. Sklep pakuje nasze zamówienie w neutralny karton, który nie posiada żadnych naklejek, czy też napisów, które wskazywałyby na jego zawartość. Na opakowaniu może znajdować się nazwa sklepu, ale całe opakowanie jest utrzymane w neutralnych barwach.

Stymulowanie punktu g za pomocą wibratora. Czy jest to bezpieczne?

Stymulowanie punktu g za pomocą wibratora jest w pełni bezpieczne, o ile wybraliśmy vibrator dostosowany do naszych potrzeb oraz posiadający certyfikaty, które wskazują na jego odpowiednie wykonanie. Vibrator powinien być przede wszystkim dostosowany wielkością do naszej budowy ciała oraz nie powinien mieć zbyt wielu wypustek, jeśli nie jesteśmy przyzwyczajone do tak mocnej stymulacji. Stymulowanie punktu G za pomocą wibratora nie jest niebezpieczne, o ile dobierzemy do tego celu odpowiedni vibrator.

stymulacja punktu G

Wibrator do punktu G - opinie

Klientki sklepów zajmujących się sprzedażą gadżetów erotycznych mają pozytywne zdanie na temat wibratorów stymulujących punkt G. Wskazują na ich odpowiednią budowę, która faktycznie stymuluje punkt G oraz podkreślają dodatkowe opcje, takie jak dodatkowy element wibratora, który stymuluje łechtaczkę.

Literatura:

 1. Wikipedia: "Wibrator (erotyka)"
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Wibrator_(erotyka)
 2. Wikipedia: "G Spot"
  https://en.wikipedia.org/wiki/G-spot
 3. National Library of medicine: J Sex Med.2012 "G-spot anatomy: a new discovery"
  https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/22781083
Patrycja Wielgus

O autorze

, Życie singla czy pary nie istnieje bez seksu. Dobrze wiedzieć jak dogodzić sobie i jemu. Cieszę się, że tu jestem z Wami!